Przyczepy do moto, quad

Przyczepy do quada i pojazdów motorowerowych

Poszukujesz przyczepy do samochodu, dzięki której bezpiecznie i szybko przetransportujesz motor, quad i inne pojazdy zmotoryzowane tego typu? Właśnie znalazłeś! Tema Świdnik to producent solidnych platform w różnych wersjach do wyboru. Przy ich pomocy możesz przewozić nawet kilka motorów na raz, co w wielu sytuacjach okazuje się niezwykle praktyczne. W ten sposób przewieziesz urządzenia i asortyment potrzebny na zawodach, w sklepie, komisie motoryzacyjnym lub innym dowolnym miejscu.

Przyczepa do quada daje też olbrzymią niezależność wszystkim amatorom tych urządzeń. Pozwala na szybkie i sprawne przewiezienie sprzętu w wybrane miejsce, bez konieczności umawiania się z dodatkowymi przewoźnikami. Tym samym pozwala uniezależnić się od pośrednictwa firm transportowych i samodzielnie kształtować własny kalendarz dostaw. Gwarantują też pełne bezpieczeństwo i stabilizację znajdujących się na nich quadów i innych urządzeń. 

Profesjonalna przyczepa do quadów

Dzięki nam możesz stać się właścicielem nowoczesnej przyczepy do quada, która świetnie wygląda i ma zaawansowane wyposażenie. Składa się na nie wygodny najazd, pasy zabezpieczające ładunek, relingi, burty (w zależności od wybranego modelu). Poszczególne elementy są wykonane z wysokiej jakości tworzyw i elementów stalowych odpornych na korozję. Nadaje się tym samym do użytku całorocznego oraz w różnych warunkach pogodowych. Dzięki zastosowaniu specjalnych mechanizmów opuszczania, przyczepy gwarantują pełną ergonomię oraz łatwy załadunek i rozładunek quadów. 

Przyczepa do quada jest też łatwa w przechowywaniu, nie zajmuje wiele miejsca i jest odporna na wpływ wilgoci. W naszej ofercie znalazły się różne wersje przyczep do quada, które można z powodzeniem wykorzystać do celów prywatnych i profesjonalnych. Oferujemy je w atrakcyjnych stawkach cenowych, natychmiast gotowe do wysyłki i w pełni sprawne. 

Zapraszamy na wygodne i ekspresowe zakupy w naszym sklepie internetowym. Przyczepy Wakuła spełnią Twoje oczekiwania pod względem stabilności, jakości, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. 

Koniecznie sprawdź również nasze przyczepy pod skuter wodny oraz przyczepki pod łódkę.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło