Przyczepa samochodowa z plandeką

Na:

Oferowane przez nas przyczepy samochodowe z plandeką to modele, które znajdą zastosowanie w przypadku nawet niestandardowych ładunków.

Wykorzystanie auta osobowego do przewozu towarów to prosty i wygodny sposób, aby uniknąć konieczności zainwestowania w specjalistyczne środki transportu. Do samochodów wyposażonych w hak holowniczy można bez problemy podczepić przyczepę z plandeką, a tym samym zwiększyć jego powierzchnię ładunkową. Nie wymaga to posiadania dodatkowych uprawnień, dlatego rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm usługowych. W zależności od potrzeb i rodzaju ładunku, możesz wybrać przyczepkę samochodową z plandeką o określonych parametrach. W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej konstrukcji, pojemności burty oraz typie podwozia.

Przyczepa samochodowa z plandeką – nieograniczone możliwości transportowe

Jako dystrybutor markowych przyczep doskonale znamy potrzeby klientów i specyfikę branży. Dobrze wiemy, jak sposób mocowania i przewożenia towarów wpływa na bezpieczeństwo, dlatego mamy w sprzedaży sprzęt o różnej specyfikacji. Oferowane przez nas przyczepy samochodowe z plandeką to modele, które znajdą zastosowanie w przypadku nawet niestandardowych ładunków. Zostały one zaprojektowane tak, aby w jak najlepszym stopniu sprostały oczekiwaniom klienta. Dostępne u nas przyczepy z plandeką:

  • wykonane są z materiałów o podwyższonej wytrzymałości, odpornych na uszkodzenia i rozdarcia,
  • mogą być wykorzystywane całorocznie, gdyż zapewniają doskonała ochronę przed deszczem, śniegiem, słońcem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,
  • pozwalają zwiększyć powierzchnię burty, udostępniając dodatkowe miejsce na ładunek w pionie,
  • zabezpieczają towary przed wypadnięciem za burtę podczas jazdy,
  • chronią ładunek przed zabrudzeniem kurzem czy błotem,
  • są łatwe w montażu i demontażu za pomocą elastycznych linek zakończonych mocowaniem.

Przyczepki samochodowe z plandeką występują w wersji płaskiej lub opierającej się na stelażu. Mogą zostać wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe i akcesoria, dzięki którym zyskają na funkcjonalności.

Przyczepy z plandeką – szeroki wybór modeli

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, dlatego u nas znajdziesz jedynie sprawdzony sprzęt transportowy. Każda dostępna u nas przyczepa samochodowa z plandeką spełnia rygorystyczne normy jakości i bezpieczeństwa. W sprzedaży mamy modele przeznaczone do transportu nie tylko towarów, ale także pojazdów i maszyn. Tak różnorodny asortyment pozwala zaproponować rozwiązanie, które precyzyjnie trafi w potrzeby każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym katalogiem produktów – W swojej ofercie oprócz przyczep z plandeką, mamy między innymi przyczepki samochodowe dwuosiowe i przyczepy towarowe. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło