Przyczepy towarowe Zasław

Transport towarów takich jak materiały budowlane, płody rolne, niewielkie meble czy odpady do recyklingu wymaga odpowiedniego pojazdu. Przy niewielkich ilościach takich materiałów doskonale sprawdzają się przyczepy towarowe, przystosowane do łączenia z samochodami osobowymi. Najczęściej są to przyczepy lekkie o DMC do 750 kg, wyposażone w pełne burty i jednoosiowy system jezdny. Wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdują się też przyczepy towarowe marki Zasław, wyróżniające się znaczną ładownością i wysoką trwałością konstrukcji.

Oferowane przez nas modele mają cechy, które stawiają je ponad podobnymi produktami konkurencyjnych firm. Wszystkie przyczepki Zasław o DMC 750kg są znacznie cięższe od konkurencji. Na przykład przyczepa o popularnej długości 2 metrów sprzedawana w PL i EU waży średnio 120 kg lub mniej (takie przyczepy sprzedawane są w szczególności w marketach). Przykładowo przyczepki towarowe Agro line 205SU, ważą 170kg - to aż 50 kg różnicy.

Przyczepki Zasław przeznaczone do transportu towarów na użytek prywatny i małych firm różnią się kilkoma parametrami. Są to wymiary skrzyni ładunkowej oraz jej ładowność, która waha się od 530 do 590 kg. Różna jest także masa własna – od 160 do 270 kg. Wszystkie przyczepki Zasław bez względu na ładowność mają DMC 750, dlatego mogą być łączone w zespół z samochodem osobowym uwzględniony w prawie jazdy kat. B.

W naszej ofercie znajdują się zarówno przyczepki jednoosiowe jak i przyczepy samochodowe dwuosiowe.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło