Przyczepy jednoosiowe do 750 kg

Przyczepki jednoosiowe

Na polskich drogach i do przewożenia rozmaitych ładunków różniących się gabarytami oraz masą, sprawdzą się nasze przyczepy jednoosiowe do 750kg. Zapewniają one bardzo dobrą stabilizację na drodze, dlatego świetnie sprawdzą się w transportowaniu mebli do i ze sklepu, materiałów budowlanych, plonów i sprzętów rolniczych.

Konstrukcje burtowe są sztywne nierzadko wyposażone w stelaż, na którym można rozciągnąć plandekę. Przednia i tylna część zazwyczaj są ściąganie, co znacznie ułatwia załadunek i rozładunek, np. poprzez zsuwanie czy zsypywanie. Podłoże jest wyłożone materiałem antypoślizgowym, wodoodporną sklejką, która utrudnia niekontrolowane przesuwanie się ładunków na zakrętach czy podczas hamowania.

Przyczepy jednoosiowe do różnych zastosowań 

Bezpieczny i sprawny transport towarów wymaga zastosowania precyzyjnie wyselekcjonowanych rozwiązań. Przyczepka jednoosiowa to uniwersalny system transportowy, który znacząco wpływa na możliwość przewozu surowców i towarów. Obok klasycznych modeli na uwagę zasługują przyczepki jednoosiowe dedykowane, których konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby ułatwiać załadunek, transport i rozładunek konkretnych materiałów. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać przyczepę z kompletnym układem podnoszącym, którą rozładowuje się na zasadzie klasycznej wywrotki lub przyczepę z pokrywą ABS, która chroni materiał przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych podczas transportu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyczep jednoosiowych oraz kompatybilnych z nimi systemów do zabudowy. Oprócz wspomnianych plandek są to także perforowane nadstawki oraz relingi pozwalające na bezpieczne transportowe długich elementów. W stałym asortymencie oprócz przyczepek jednoosiowych posiadamy między innymi przyczepki samochodowe dwuosiowe, przyczepy z plandeką i przyczepy lawety. Szeroka i zróżnicowana oferta rozwiązań transportowych sprawia, że jeszcze lepiej odpowiadamy na potrzeby odbiorców indywidualnych i biznesowych. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru przyczepek pozostajemy do dyspozycji. 

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło