Przyczepy Carro

Samochód to najwygodniejszy środek transportu, który służy nie tylko do przewozu osób. Niektóre modele wyposażone są w pojemny bagażnik z możliwością złożenia siedzeń, dzięki czemu używane są również do transportowania towarów. Ponadto dzięki dodatkowym akcesoriom można przeobrazić nawet niewielkie auto i zwiększyć jego powierzchnię bagażową. Służą do tego rozmaite przyczepy i platformy montowane za pomocą haka samochodowego. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne warianty, które dopasujesz do swoich potrzeb. Wśród nich na uwagę zasługują produkowane przez Carro przyczepy, dostępne w wielu wersjach i typach konstrukcji.

Carro – przyczepy na miarę Twoich potrzeb

Jako dystrybutor współpracujemy tylko ze sprawdzonymi markami, których produkty spełniają najwyższe standardy jakość i bezpieczeństwa. Takie są oferowane przez firmę Carro przyczepy, wśród których znajdziesz modele dostosowane do przewozu różnej kategorii towarów. Zostały one zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych transportowych i przemysłowych, które są wyposażone w hak holowniczy. Jeżeli chodzi o aktualny katalog sprzedaży Carro, przyczepy, które możemy Ci zaproponować dzielą sią na:

  • jednoosiowe,
  • platformowe,
  • dwuosiowe,
  • specjalistyczne.

Poszczególne modele różnią się wielkością powierzchni oraz parametrami i rodzajem konstrukcji. Oferowane przez Carro przyczepy mogą być wyposażone w uchylną skrzynię, podwyższoną burtę lub relingi. W sprzedaży jest także sprzęt dedykowany do przewozu pojazdów, quadów czy maszyn przemysłowych.

Carro – przyczepy najwyższej jakości

Marka ta cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na zróżnicowany asortyment. Produkowane przez Carro przyczepy są chętnie wybierane z powodu niezawodności i doskonałych parametrów. Ponadto wyróżniają się:

  • wykonaniem z wytrzymałej stali,
  • zastosowaniem fińskiej sklejki o właściwościach antypoślizgowych i wodoodpornych,
  • naniesieniem powłoki cynkowej, która zapobiega korozji i uszkodzeniu powierzchni,
  • stabilną konstrukcją, w której wszystkie elementy są ze sobą trwale zespawane,
  • wykorzystaniem specjalnego systemu mocowania, co wpływa na bezpieczeństwo konstrukcji.

Jeżeli chodzi o asortyment Carro, przyczepy sprostają wymaganiom każdego klienta. Można je wykorzystywać do transportu nawet dużych i niestandardowych ładunków. W sprzedaży mamy także dedykowane części i akcesoria, dzięki którym podniesiesz funkcjonalność sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym katalogiem produktów Carro. Przyczepy są dostępne w różnych kategoriach cenowych i spełniają wymagane normy jakości oraz bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło