Przyczepy ciężarowe do 3500 kg

Przyczepy ciężarowe

Przewożenie towarów o znacznej masie i dużych, często nieregularnych gabarytach nie byłoby możliwe bez wyspecjalizowanych przyczep ciężarowych do 3500kg. Znoszą one duże obciążenia i niezawodnie radzą sobie nawet na trudnych trasach i długich dystansach. Pomimo doskonałych parametrów technicznych pozostają zwinne oraz dostosowane do współpracy z różnymi modelami samochodów. Jeżeli nie wiesz, czy będą kompatybilne z Twoim pojazdem – przed zakupem skonsultuj się z naszym doradcą, który odpowie na wszystkie pytania.

Szukasz elementów do profesjonalnego zastosowania? U nas znajdziesz doskonałej jakości przyczepy ciężarowe do 3500kg, które mają otwierane burty i składane uchwyty na platformie załadowczej. Dobrze zabezpieczają ładunek również dlatego, że ich dno wyłożone jest wodoodporną sklejką antypoślizgową. Załadunek i rozładunek jest w pełni kontrolowany dzięki wzmacnianym najazdom z blachy perforowanej.

Sprawdź wiele produktów z tej kategorii i wybierz najlepszy dla swoich potrzeb. Zamów go online z dostawą do domu!

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów tej marki skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W wiadomości napisz: Markę, model i rok produkcji posiadanego pojazdu". Np. "BRINK : audi A4 2016".

Gotową ofertę wraz z ceną wyślemy w wiadomości zwrotnej.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło