Przyczepy Lorries

Przyczepy Lorries to jedna z młodszych polskich marek, która wyrosła na gruncie doświadczonego producenta. Jest nim firma Stalko, która od wielu lat specjalizuje się w nowoczesnej obróbce metali. Obecnie obok walcowania, frezowania i spawania oferuje ona również gotowe produkty wykonywane z przetwarzanych przez siebie metali.

Do powstania doskonałych linii produktów przyczyniły się zarówno wiedza i doświadczenie inżynierów oraz konstruktorów, jak i systematyczne śledzenie trendów rynkowych Dzięki niemu powstałe przyczepy Lorries nie tylko odzwierciedlają obecne potrzeby użytkowników, ale też wychodzą im naprzeciw i są odpowiedzią na przyszłe potrzeby.

Wysoką jakość produktów gwarantuje też bogato wyposażony park maszynowy, którym dysponuje firma Stalko. Są w nim zarówno wycinarki laserowe i giętarki CNC, jak i urządzenia do obróbki plastycznej. Linia produkcyjna jest też zrobotyzowana, co znacząco wpływa na precyzję i szybkość wykonywania modeli.

Przyczepy Lorries w naszym asortymencie

Firma Wakuła specjalizuje się w dystrybucji przyczep samochodowych kilku znanych wytwórców. Obok marek takich jak Brenderup, Temared czy Zasław proponujemy także nowoczesne przyczepy Lorries w wielu wariantach. W asortymencie mamy:

  • przyczepy lekkie burtowe,
  • przyczepy do transportu pojazdów i maszyn, przyczepa burtowa na ramie ze skręcanych ceowników,
  • przyczepa burtowa uchylna,
  • przyczepy burtowe resorowane.

Wszystkie proponowane przyczepy Lorries charakteryzują się wskaźnikiem DCM 750 kg. Oznacza to, że mogą być wykorzystywane przez kierowców bez potrzeby uzyskiwania dodatkowych uprawnień. Ponadto konstrukcje modeli są dobrze przystosowane do współpracy z typowymi samochodami osobowymi.

Produkty Lorries to jednak nie tylko lekkie przyczepy burtowe dla użytkownik prywatnych To również lawety, przyczepy dla przemysłu budowlanego i drogownictwa, platformy oraz przyczepy podłogowe, które doskonale sprawdzą się w firmach budowlanych, remontowych, porządkowych czy zajmujących się pielęgnacją zieleni.

W ofercie naszych przyczep samochodowych znajdują się zarówno przyczepki jednoosiowe jak i przyczepy samochodowe dwuosiowe.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło