Plandeki płaskie

Plandeka płaska na przyczepkę

Bezpieczny transport ładunku z wykorzystaniem przyczepki samochodowej wymaga zastosowania specjalnych środków ochronnych. Do takich należy plandeka płaska na przyczepkę, którą oferujemy w naszym sklepie. Udostępniamy zestawy dopasowane do przyczepek o różnych rozmiarach, pozwalające na całkowite osłonięcie ich powierzchni, a tym samym stworzenie warunków całkowicie zabezpieczających ładunek przed wpływem opadów atmosferycznych, ekspozycją na słońce i inne szkodliwe oddziaływania. 

Nasza oferta - plandeka płaska do przyczepki

Od wielu lat specjalizujemy się w branży przewozowej, której rozwiązania i akcesoria udostępniamy w naszym sklepie. Oferowane plandeki płaskie do przyczepki nadają się do zastosowania profesjonalnego jak i prywatnego. Mogą osłonić każdy rodzaj ładunku, jaki planujesz przewieść na swojej przyczepce. 

Wszystkie oferowane plandeki płaskie na przyczepkę posiadają specjalne wzmocnienia, obszycia i inne rozwiązania pozwalające na ich bezpieczny montaż i stabilizację przez cały czas trwania transportu. Demontaż plandeki przebiega szybko i sprawnie, co dodatkowo ułatwia jej stosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień na wybrane warianty plandek płaskich na przyczepkę. 

Sprawdź również nasze plandeki ze stelażem.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło