PRZYCZEPY TEMA ŚWIDNIK

Obok znanych i cenionych przez użytkowników modeli przyczep samochodowych Brenderup, Lorries czy Zasław dużym uznaniem cieszą się tez modele innego polskiego wytwórcy – firmy TEMARED ze Świdnika. Obecnie jest ona jednym z największych producentów takiego asortymentu nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Niemal wszystkie przyczepy TEMARED (dawniej Tema Świdnik) zaliczają się do kategorii lekkich, czyli takich, których DCM wynosi 750 kg. Zaletą modeli tego typu jest znacznie większa uniwersalność. Są one również poszukiwane przez znacznie szersze grono klientów – zarówno prywatnych, jak i firm. Nie oznacza to jednak, że w asortymencie nie brakuje bardziej profesjonalnych i cięższych modeli. Do takich zalicza się chociażby seria Pro Break.

TEMARED oferuje bogaty asortyment przyczep, gdyż z jej linii produkcyjnych schodzi aż 150 różnych modeli. Na tym jednak nie kończy się rozwój produkcji. Firma systematycznie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które co roku wprowadza do asortymentu. O ich jakości może świadczyć fakt, że jeżdżą one po drogach 36 krajów, a ich produkcja tylko w jednym roku 2018 wyniosła około 50 tysięcy sztuk.

Przyczepy TEMARED – dostępne modele

Jako specjaliści doświadczeni w sprzedaży najlepszych na rynku przyczep samochodowych do oferty wprowadziliśmy też produkty firmy TEMARED. Obecnie obejmują one dziesięć linii o różnym przeznaczeniu i cechach konstrukcyjnych. Proponujemy między innymi: 

  • przyczepy jednoosiowe serii PRAKTI z uchylnym dyszlem i wysoką burtą,
  • solidne przyczepy niehamowane dla profesjonalistów z serii PRO,
  • przyczepy samochodowe EKO dla domu i ogrodu,
  • przyczepy ciężarowe z hamulcem najazdowym,
  • przyczepy do transportu łodzi, lawety,
  • przyczepy do przewozu motocykli, przyczepy do przewożenia quadów,

przyczepy samochodowe transportowe, przyczepy z burtami sklejkowymi.

Wszystkie przyczepy TEMARED wyróżniają się wysoką trwałością i starannością wykonania. Dodatkowo w wielu z nich wprowadzono możliwość wyboru pomiędzy różnymi rozwiązaniami takimi, jak stały czy ruchomy dyszel czy też powierzchnia skrzyni ładunkowej.

W ofercie naszych przyczep samochodowych znajdują się zarówno przyczepki jednoosiowe jak i przyczepy samochodowe dwuosiowe.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło