Przyczepy hamowane do 750 kg

Pasjonaci żeglarstwa, którzy mieszkają w dużej odległości od akwenów wodnych z pewnością często mają problem z transportem łodzi do miejsca rozpoczęcia rejsu. Standardowa przyczepa nie zawsze jest wystarczającym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku długich podróży z pokaźnym ładunkiem. Naszą propozycją jest wyposażona w układ hamulcowy przyczepa podłodziowa Brenderup – firmy, która od 1936 roku systematycznie doskonali swoje produkty.

Niezależnie od tego jaka łódź ma zostać przewieziona, bezpieczeństwo ma zawsze największe znaczenie. W przypadku ciężkich łodzi rozwiązanie transportowe musi cechować się ponadprzeciętnymi osiągami i ładownością. Tradycyjne przyczepy do transportu łódek stwarzają pod tym względem ograniczone możliwości. Natomiast oferowana przez nas przyczepa podłodziowa Brenderup z układem hamulcowym zapewnia dużą stabilność jazdy dzięki dyszlowi w kształcie litery V. Modele z tej kategorii ułatwiają załadunek i rozładunek łodzi dzięki regulowanej wciągarce.

Przyczepa podłodziowa Brenderup – różne warianty

Przyczepa podłodziowa Brenderup z układem hamulcowym charakteryzuje się specyficzną budową i wyposażeniem. Dyszel w kształcie litery V zapewnia większą stabilność i doskonałe właściwości jezdne. Większość modeli jest wyposażona w system superrolek, dający maksymalne zabezpieczenie łodzi podczas transportu. Elementem uzupełniającym jest wciągarka z regulacją wysokości, kąta oraz długości.

Przyczepa podłodziowa Brenderup jest dostępna w wielu wariantach, które różnią się wymiarami wewnętrznymi, masą całkowitą oraz udźwigiem. Dzięki temu bez problemu można dopasować model do parametrów i masy jednostki pływającej. Zależnie od wariantu można na nich transportować łodzie o masie od 750 do 3500 kg.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów tej marki skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W wiadomości napisz: Markę, model i rok produkcji posiadanego pojazdu". Np. "BRINK : audi A4 2016".

Gotową ofertę wraz z ceną wyślemy w wiadomości zwrotnej.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło