Przyczepy specjalistyczne

Przyczepy specjalistyczne spełnią wymagania wszystkich przewoźników. Na nasz asortyment składają się produkty uznanej w branży transportowej marki Carro. Firma oferuje kilka modeli przyczep burtowych,  w tym wersji z uchylnymi drzwiami. Tym, co wyróżnia je na tle konkurencji są sztywne i wytrzymałe konstrukcje, a także skrzynie ładunkowe z dnem wyłożonym wodoodporną sklejką antypoślizgową. Jej stabilne położenie gwarantuje system montażu, czyli dwie podłużnice integralne z dyszlem oraz ramą.

Specjalistyczne przyczepy nadają się do użytkowania z samochodami wyposażonymi w hak holowniczy. Prowadzenie tak doposażonego auta jest proste i wygodne. To zasługa resorowanej osi, która odpowiada za dobrą przyczepność i stałe utrzymanie toru jazdy. Na etapie załadunku oraz rozładunku ważne okażą się zawiasy ze stali nierdzewnej, pozwalające na demontaż burty z przodu i z tyłu.

Zapraszamy do zakupu przyczep marki Carro, które są produkowane zgodnie z nowoczesnymi technologiami, a więc cięte laserowo i spawane w sposób zrobotyzowany.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło