Sporty wodne

Przyczepy do skuterów wodnych 

Transport i przechowywanie skutera wodnego wymaga odpowiedniej przyczepy. Przyczepy do skuterów wodnych oferują swobodę korzystania z różnych akwenów, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo przechowywania sprzętu w garażu lub na powietrzu. Wybierając przyczepkę pod skuter wodny warto zwrócić uwagę na jej masę. Lekkie konstrukcje umożliwiają przemieszczanie i wodowanie skutera bez konieczności wjeżdżania do wody samochodem, co jest szczególnie istotne w przypadku akwenów charakteryzujących się dużym wypłyceniem linii brzegowej. 

Przyczepka pod skuter wodny: Pojedyncza lub podwójna 

W zależności od potrzeb przyczepka pod skuter wodny może być dedykowana do przewozu jednego lub dwóch urządzeń. Klientom poszukującym ergonomicznego środka transportu proponujemy przyczepki Brenderup oraz przyczepki Lorries. W stałym asortymencie posiadamy przyczepki pojedyncze i podwójne. 

Przyczepa do transportu dwóch skuterów wodnych to rozwiązanie szczególnie polecane przedsiębiorcom zajmującym się profesjonalnym transportem pojazdów i urządzeń związanych ze sportami wodnymi. Przyczepki tego typu charakteryzują się stosunkowo lekką wagą oraz budową, dzięki której mogą być wykorzystywane nie tylko do transportu skuterów, ale również łodzi płaskodennych. Co ważne, wybrane modele posiadają możliwość regulacji płozów, dzięki czemu możemy z powodzeniem transportować skutery o dowolnej szerokości. Pod tym względem przyczepki  Brenderup i Lorries są o wiele bardziej funkcjonalne niż rozwiązania dedykowane, których konstrukcja zakłada transport wybranej marki lub modelu skuterów wodnych.

Przyczepka pod skuter wodny: Szeroki wybór systemów transportowych

Właścicieli skuterów wodnych oraz przedsiębiorców specjalizujących się w ich wynajmie i transporcie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Obok przyczep pod skuter wodny oferujemy również inne przyczepy samochodowe, między innymi przyczepki jednoosiowe i przyczepy lawety. Bogata i zróżnicowana oferta systemów transportowych pozwala nam jeszcze lepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych. 

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło