Nadstawki burtowe

Nadstawki burtowe

Oferujemy nadstawki burtowe, doskonałe rozwiązanie pozwalające zwiększyć możliwości transportowe danego pojazdu. Dzięki uzyskaniu większej powierzchni, można przewieźć jeszcze więcej załadunku za jednym razem. Nadstawki burtowe są bezpieczne i stabilne, a ich konstrukcja sprzyja ochronie przewożonych ładunków. W naszej ofercie znajdują się nadstawki dopasowane do różnych wariantów burt, idealne do wykorzystania w zakładach pracy, sklepach, hurtowniach, magazynach i firmach transportowych.

Nadstawki burtowe do przyczep samochodowych – większa funkcjonalność i bezpieczeństwo 

Nadstawki burtowe do przyczep samochodowych wpływają na bezpieczeństwo, efektywność i wygodę transportu:

  • podniesienie wysokości burt przyczepy w sposób bezpośredni przekłada się na większą pojemność ładunkową, co pozwala ograniczyć liczbę kursów potrzebnych do przewiezienia całego ładunku,
  • wyższe burty przyczepki umożliwiają przewożenie większych gabarytowo przedmiotów, które normalnie mogłyby wystawać poza obrys przyczepy, 
  • wyższe burty znacznie lepiej zabezpieczają przewożone towary przed wypadnięciem, co jest szczególnie ważne w trakcie transportu luźnych materiałów, takich jak gruz, piasek czy drewno.

Praktyczne zastosowanie nadstawek burtowych do przyczep samochodowych 

  • W budownictwie nadstawki są wykorzystywane podczas transportu materiałów takich jak cegły, bloczki betonowe, rury, drewno konstrukcyjne czy narzędzia budowlane.
  • Podczas prac rozbiórkowych i remontowych nadstawki burtowe pozwalają na bardziej efektywne zarządzanie odpadami oraz ich szybszą utylizację. 
  • W rolnictwie nadstawki burtowe pomagają w transporcie płodów rolnych takich jak zboża, warzywa, owoce, siano i słoma.
  • Nadstawki burtowe ułatwiają transport ciężkich i dużych narzędzi oraz maszyn rolniczych.

Nadstawki burtowe znajdują również zastosowanie w transporcie specjalistycznym, takim jak przewóz delikatnych urządzeń elektronicznych, narzędzi precyzyjnych czy materiałów niebezpiecznych.

Najlepsze nadstawki burtowe w naszej ofercie

Doskonale znamy specyfikę branży dostawczej, dlatego do naszej oferty wybraliśmy wyłącznie wysoce wytrzymałe, najlepiej wykonane oraz w pełni sprawne nadstawki burtowe. Oferujemy różne rozmiary nadstawek, o odmiennym sposobie wykonania i wyposażone w różne systemy i udogodnienia. Wszystkie oznaczają się dużą powierzchnią, ergonomiczną konstrukcją oraz uniwersalnym zastosowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nadstawek burtowych oraz do składania zamówień na wybrane modele. Gwarantujemy ich natychmiastową dostępność oraz najbardziej konkurencyjne stawki. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać nastawkę burtową doskonale dopasowaną do zamierzonego sposobu wykorzystania.

Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria do przyczep - oferujemy między innymi plandeki ze stelażem.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło