Nadstawki burtowe

Nadstawki burtowe

Oferujemy nadstawki burtowe, doskonałe rozwiązanie pozwalające zwiększyć możliwości transportowe danego pojazdu. Dzięki uzyskaniu większej powierzchni, można przewieźć jeszcze więcej załadunku za jednym razem. Nadstawki burtowe są bezpieczne i stabilne, a ich konstrukcja sprzyja ochronie przewożonych ładunków. W naszej ofercie znajdują się nadstawki dopasowane do różnych wariantów burt, idealne do wykorzystania w zakładach pracy, sklepach, hurtowniach, magazynach i firmach transportowych.

Najlepsze nadstawki burtowe w naszej ofercie

Doskonale znamy specyfikę branży dostawczej, dlatego do naszej oferty wybraliśmy wyłącznie wysoce wytrzymałe, najlepiej wykonane oraz w pełni sprawne nadstawki burtowe. Oferujemy różne rozmiary nadstawek, o odmiennym sposobie wykonania i wyposażone w różne systemy i udogodnienia. Wszystkie oznaczają się dużą powierzchnią, ergonomiczną konstrukcją oraz uniwersalnym zastosowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nadstawek burtowych oraz do składania zamówień na wybrane modele. Gwarantujemy ich natychmiastową dostępność oraz najbardziej konkurencyjne stawki. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać nastawkę burtową doskonale dopasowaną do zamierzonego sposobu wykorzystania.

Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria do przyczep - oferujemy między innymi plandeki ze stelażem.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło