Przyczepy do moto, quad

Przyczepy do pojazdów motorowerowych

Poszukujesz przyczepy, dzięki której bezpiecznie i szybko przetransportujesz moto, quad i inne pojazdy zmotoryzowane tego typu? Właśnie znalazłeś! Tema Świdnik to producent solidnych platform w różnych wersjach do wyboru. Przy ich pomocy możesz przewozić nawet kilka motorów, co okaże się bardzo praktyczne w przypadku udziału w zawodach czy uzupełnianiu asortymentu w sklepie motoryzacyjnym lub komisie. Uniezależnij się od zewnętrznych dostawców i sam kształtuj kalendarz dostaw. Za naszym pośrednictwem staniesz się właścicielem nowoczesnej przyczepy kiprowanej, która świetnie wygląda i ma zaawansowane wyposażenie. Składa się na nie wygodny najazd, pasy zabezpieczające ładunek, relingi, burty (w zależności od wybranego modelu). Poszczególne elementy są wykonane z wysokiej jakości tworzyw i elementów stalowych odpornych na korozję. Nadaje się tym samym do użytku całorocznego.

Zapraszamy na wygodne i ekspresowe zakupy w naszym sklepie internetowym. Przyczepy Wakuła spełnią Twoje oczekiwania pod względem stabilności, jakości, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

Quad na lawecie

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów tej marki skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

W wiadomości napisz: Markę, model i rok produkcji posiadanego pojazdu". Np. "BRINK : audi A4 2016".

Gotową ofertę wraz z ceną wyślemy w wiadomości zwrotnej.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło